8 Kasım 2011 Salı


EKS MUTFAK AKADEMİSİ BULUŞMASI

Selamlar ve sevgiler herkese:)
Arkadaşlar sizlerle önceki hafta EKS mutfaktaki blogcu arkadaşlarımla geçen güzel ve keyifli bir günü ve ayrıca kurabiye tarifimi paylaşmak istiyorum:) sevgili arkadaşım mehtapımın http://tarifrehberi.com ve cemilem http://mutfakcini.blogspot.com organize ettiği EKS MUTFAK AKADEMSİ şefimiz EYÜP KEMAL SEVİNÇ önderliginde bir sosyal sorumluluk projesi hakkında fikirlerimizi paylaştık sohbet ettik biz bloggerler olarak gönüllü neler yapabiliriz diye.”
Katılan birbirinden marifetli arkadaşlarımızın gelirken hazırlayıp getirdikleri o lezzetli yiyeceklerden yedik çaylarımızı içtik. Ben mercimek köftesi yapmıştım tarifini sizlerle daha sonraki bir zamanda paylaşacağım. O gün yepyeni arkadaşlarla tanıştım çok da sevindim onları tanıdığıma :) İnşallah başka bir buluşmada tekrar görüşürüz. Arkadaşlar eğer ki bu projede ben de gönüllü bir şeyler yapmak isterim derseniz siz de katılabilirsiniz bilginiz olsun.
Sponsorlarımız www.sinangil.com ve www.koska.com bizler için hazırladıkları o güzel hediyeler için de çok teşekkür ediyorum. Bu organizasyonda emeği geçen Mehtap’ıma ve Cemile’me teşekkür ediyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme