12 Temmuz 2012 Perşembe

ACTIVAR AC-11 ETKİNLİĞİ ACTIVAR


        ANTI-AGING SCIENCE

   AC-11

              YENİ NESİL ONARICI CİLT BAKIM ÜRÜNÜ

Selamlar sevgiler gönderiyorum herkese;

Gecikmiş bir postu hemen ekleyip sizlere ACTIVARDAN AC-11 den bahsetmek istiyorum.
Sevgili senemden aldığım davetle ACTIVAR AC-11 etkinliğine katıldım.Bu keyifli toplantıyı düzenleyen DR. Yaman Er beyefendi ve Yeşim Terzioğlu hanımefendiden özellikle yaz günleri güneşden nasıl korunacağımız hakkında çok güzel bilgiler aldık.Bizlere faydası olduğu kadar zararlı güneş ışınlarından ACTIVAR AC-11 cilt bakım kremleri ile nasıl korunacağımız hakkında bilgiler ögrendik.

Aslında bu postu eklememdeki gecikme nedenimde cilt bakım kremlerini önce kullanıp, test ettikten sonra yazmak istedim.Diğer kullandığım ürünlere 1 haftadır ara verip ACTIVAR AC-11 kremlerini kullanıyorum.Cildimde hissedilir bir şekilde değişiklik hissettim.Daha canlı ve parlak bir görünüm aldı bu kadar kısa bir sürede aslında 30 gün sonunda daha iyi netice alınıyor.Kullanmaya devam ediyorum 30 gün sonunda ciltte nasıl bir degişiklik olacak sizlerle paylaşacağım.                      
Güneşlenmeyi eskiden sağlık kaynağı sanırdık. Ancak güneş bugün bizlere eskisinden farklı davranıyor. Delinen ozon tabakası nedeniyle daha fazla UV atmosfere giriyor ve canlılara eskisine göre daha çok zarar veriyor.
Eskiden sadece yazın korunmayı yeterli sanırdık. Şimdi kışın bile korunmak zorunda olduğumuzu biliyoruz.
Eskiden yalnızca açık havada iken direkt güneş ışınlarından korunmaya çalışırdık, şimdi kapalı ofis mekanlarında bile UV kaynakları bizi yakından etkiliyor, biliyoruz.
Bugünlerde yaza girmenin sevinci içimizi doldururken, dışarıdan ise güneş parlak ve sıcak ışınları ile bedenimizi yalıyor.
Neyse ki güneşin yaşlandıran, yıpratan zararlı etkilerini azaltmak için kullandığımız güneş koruyucular var. Güneş koruyucular hakkında bilgilerimiz de yıllar içinde değişti. Koruma faktörü arttıkça daha çok korunduğumuza inanırken, koruyuculuğun SPF ile paralel artmadığını gördük. 
Diğer yandan filtrelerin içerikleri ile ilgili bilinmeyenleri de zamanla öğrendik. Kimyasal filtrelerin hormon reseptörleri ile etkileştiği ve anne sütüne geçtiği ortaya çıktı. Uluslar arası Kanser, Androloji ve Toksikoloji dergilerinde bu konuda çıkan yazıların bir kısmı basından da duyuruldu. Sonradan kullanıma sunulan fiziksel filtreler bu nedenle alternatif yarattı ise de, titanyum ve çinko oksit gibi fiziksel filtrelerin de üretilirken nano-partikül olmalarına karşın, kullanıcıya ulaşana kadar küçük nano-partiküllerin birbirleri ile birleşerek büyük parçacıklar oluşturduğu ve koruyucu yüzey kaplayıcılığının azaldığı ortaya çıktı. Peki çaresiz miyiz?
Temel cilt bakımını “Yeni Nesil” cilt bakım ürünleri ile yaparsak güneşin zararlarına karşı çaresiz değiliz. Zaten düzenli olarak yapmamız gereken koruyucu, yapılandırıcı ve onarıcı “Temel Cilt Bakımı” nı  AC-11 içeren “Yeni Nesil” cilt bakım ürünleri ile yaparsak, DNA onarımını destekleyen etkisi, UV filtrasyonu ile birleştiğinde, cilt için koruyuculuk yaklaşık 6 kat artıyor. Buna karşılık AC-11 içeren ACTIVAR gibi bir cilt bakım kremi ile kullanılan daha düşük SPF’li koruyucular sayesinde kimyasal ve hormonal etki azalır ya da fiziksel filtrelerin etkisine katkıda bulunurken, AC-11 içeren ACTIVAR  gibi “Yeni Nesil” cilt bakım ürünü ile güneş lekesi oluşumu da belirgin olarak azalıyor. 
Günümüzde şaşırtıcı şekilde yaygın bulunan D Vitamini yetmezliğinin, UV’den aşırı korunmaya bağlı olduğu düşünülmektedir. Cildimizin D vitamini üretmesine izin verecek yeterlilikte UV filtresi ile birlikte DNA onarımının desteklenmesi gibi kombine koruyucu bir yaklaşım daha güvenli bir çözüm olarak görünüyor. Bu sayede cildimiz, daha fazla D Vitamini üreterek hem erken yaşlarda osteoporoz gelişimine hem de D Vitamini eksikliği ile paralel olan meme ve endometriyum kanseri riskine karşı korunmayı en doğal yolla artırabilecektir.
Kış boyunca cilt lekelerini tedavi ettirmeye çalışan pek çok kişinin yaz güneşiyle yeniden lekelenmemek için arayış içinde bulunduğunu éönüne alırsak, UV filtrasyonu ve DNA onarım desteği kombinasyonu ile bir yandan güneşin zararlarından daha fazla korunurken, diğer yandan da D vitamini eksikliğinin yol açtığı sakıncalara karşı da önlem almış oluruz.
AC-11 içeren, DNA onarımını artırıcı “Yeni Nesil” cilt bakım ürünü ile güneş koruma ürünlerinin “KOMBİNE KORUNMA”sı sayesinde, yaz boyu yeterli D Vitaminini alırken, cildin kendini doğal koruma yöntemi olan bronzlaşmaya da izin verilecek, hem daha iyi bir bakım hem de daha az yaşlanmak için de etkin bir yardımcı olacaktır. Yeni Nesil cilt bakım ürünü olan ACTIVAR: Yalnız çok iyi bir temel cilt bakımı ve etkili bir anti-aging etki sağlamak değil, aynı zamanda onarıcı etkiye de sahip olmak için geliştirildiğinden, özellikle yaşlandıran güneşli yaz günlerinde akıllarda kalması ve yaz boyunca uygulanması cilt sağlığı ve lekelerden korunma için yararlı olacaktır.


ACTİVAR TEMEL CİLT BAKIMINI SAĞLAR ÇÜNKÜ AC-11 İÇERİR


ARGIRELIN;ciltteki kırışıklıkların tabanını doldurarak ve mimik kaslarının gerginliğini azaltarak çizgilerin azalmasına yardım eder.Tek hücreli bir yosundan elde edilen PEPHA-TIGHT ilk sürdüğünüzde hissedilen hafif gerginliği sağlar ve Tip l kollajen üretimini hızlandırır.
AC-11 güçlü bir standart olan % 2 kojik asitten daha da iyi bir leke açıcı özellik gösterir.Cilt altına geçebilmesive daha etkili olabilmesi için C VİTAMİNİ'ne cilt altı yağlı dokuda eriyebilen lipofilik özellik kazandırılmıştır.
Daha çok Gündüz kreminde öne çıkan gün boyu kalıcı nemlendirme birbirini destekleyen üç etkili komponentin birleşmesi ile elde edilir.HYALURONİK ASİT cilt altına daha fazla suyun geçişini sağlar ve cildin neme doyması için gereken suyu alır,SQUALENE EMİLEN
suyu cilt altında tutar ve hücrelere kullandırır.
Göz altı morluklarınını düzeltilmesi ve o bölgedeki kılcal damarların kollajen bir kılıfvile kaplanmasını sağlayacak güçlü bir formüle ihtiyaç vardır.ACTİVAR bir yandan AC-11 ve PEPHA-TIGH ile kollajen üretimi artışını desteklerken, gerekli yapıtaşlarının da
formülünde hemen cilt altına sunar.
ACTİVAR'ın güçlü formülünde birbirine uyumlu birçok anti-oksidan vardır.AKILLI FORMÜL

ACTİVAR, hem "TEMEL CİLT BAKIMI"nı sağlayan, hem de "YENİ NESİL" anti-aging yapan bir ürün olarak yenilikleri formülünde barındırmaktadır.ACTIVAR'ı farklı kılan bir başka yenilik ise her cilt tipine uygun "AKILLI FORMÜL" içermesidir.Yaıpısında bulunan CUIVRIDON"T" bölgesinde bulunan besleyici ve yağlı sebum maddesini ilcelterek yüzün kuru bölgelerine de yayılmasını sağlar. Yüzün yağ dağılımı dengesini sağlayan AKILLI FORMÜL'ü sayesinde ACTİVAR her cilt tipine uygun özellik taşır. Hassas ciltlerde de güvenle kullanılmaktadır.
AC-11® Japonya’da ilk piyasaya verildiği 2009 yılında en çok kullanılan ilk 10 kozmetik madde içine girmiştir.


                                    ACTIVAR AC-11

                                 ETKEN MADDELER

Yaşlandıran DNA hasarlarının onarımını destekler.
Kırışıklıkların tabanının doldurarak kaybolmalarına yardım eder.
ACTIVAR krem uygulandığında görülen doğal,sağlıklı cilt yapısına destek olur.
Göz altı morluklarında ACTIVAR' IN bu kadar beğenilmesinin nedenlerinden birisi de MDI kompleks içermesidir.
Hücrelerimizin canlılığı, yenilenmesi ve kollajen üretimi için gerekli olan C Vitamini, ancak bu esterifiye formda cilt altına inebilir ve etkili olabilir.
Cilt altına giren sıvının orada tutulup kalmasını sağlar.ACTIVAR'a özgü etkili nemlendirmenin aynı zamanda kalıcı olmasının sebebi budur.
Hücre yenilenmesine destek olur.ACTIVAR'ın cildimize kazandırdığı genç, diri görüntüyü sağlar.
Güçlü bir cilt altında yüksek konsantrasyon sağlar.ACTIVAR'ın anti-oksidan koruma kapasitesini artırır.
Kırışıklık giderici içinde altın standarttır.ACTIVAR'ın fark edilen kırışıklık karşıtı özelliğini daha da belirginleştirir.
Diğerlerinden farklı olarak güneş hassasiyeti yaratmayan ve etkili kırışıklık karşıtı bir A Vitamini derivesidir.ACTIVAR'ın kırışıklıklarla savaşında başarıyı artırır,sinerji sağlar.
Yararlı sebumu incelterek yüzün kuru bölgelerine de ulaşmasını ve beslenmesini sağlar.ACTIVAR'a yağlı kuru ve karma ciltlerde uygulanabilen "AKILLI FORMÜL" özelliğini kazandırır.ACTIVAR her cilt tipinde rahatlıkla kullanılabilir.

BAKIM KREMLERİ 4 ÜRÜNDEN OLUŞMAKTADIR


GÜNDÜZ KREMİ

GECE KREMİ

GÖZ ÇEVRESİ KREMİ

ACTIVAR AC-11 KAPSÜL

Bu keyifli etkinliğe beni  davet eden sevgili Seneme, bu organizasyonda emeği geçen  DR Yaman Er ve Yeşim Terzioğlunada çok teşekkür ederim.
Ayrıca bizlere hediye edilen ACTIVAR AC-11 cilt bakım ürünleri içinde çok teşekür ederim.

http://www.activar.gen.tr/

2 yorum:

  1. Aytülcüğüm selam canımm hoş geldin tatilden nasılsın? özlettin kendini vallahi ramazandan sonra yapışacam yakana ben anlamam diye:) sevgiler canımmm

    YanıtlayınSil
  2. Canımmm vişnabım h.b iyiyim canım saol ramazandan sonra söz geleceğim yanına:) öpüyorum canım benim

    YanıtlayınSil