16 Mart 2013 Cumartesi

LİPTON SİYAH İNCİ
LİPTON SİYAH İNCİLİPTON SİYAH İNCİ Türkiye'nin çay tarlalarından toplanan ve kurutulan taze çay yapraklarını,berrak ateş kırmızısı bir dem için çay taneleriyle harmanlayan yeni Siyah İnci'yi şık bir pakette hediye gönderdiği için Lipton Ailesine teşekkür ediyorum.

Lipton’dan daha önce hiç tatmadığınız yepyeni bir çay keyfi: Lipton Siyah İnci Çay tutkunları için çayın en seçkin harmanlarını hazırlayan Lipton, geçen sene piyasaya sunduğu İlk Hasat ve Earl Grey’den sonra dökme çay pazarına yepyeni bir lezzet getiriyor. Yoğun çay lezzeti ile çayseverlerin vazgeçemeyeceği yeni Lipton Siyah İnci, adından da anlaşılabileceği gibi “siyah inci” kadar ender bulunan bir lezzet sunuyor.
Türkiye’nin çay tarlalarından toplanan ve mükemmel bir çay lezzeti için iri yapraklar halinde kurutulan taze çay yapraklarını, ateş kırmızısı bir dem için çay taneleri ile harmanlayan yeni Lipton Siyah İnci, her bardakta gerçek çay keyfine dönüşüyor. Harmanı ve ateş kırmızısı demiyle yoğun bir çay lezzeti sunan Lipton Siyah İnci, dökme çay pazarına getireceği yeni soluk sayesinde, en keyifli anlarını bir bardak çayla tamamlamak isteyen çay severlerin vazgeçilmezi olacak.
http://www.unilever.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme