5 Nisan 2013 Cuma

İstanbullu kadınlar Teknosa Mutfağı'nda buluştu.İstanbullu kadınlar Teknosa Mutfağı'nda buluştu."Herkes için teknoloji" felsefesiyle Türkiye'nin 81 ilinde teknolojiyi tüketicilerle  buluşturmaya hedefleyen Teknosa'nın,kadın tüketicilere yönelik gerçekleştirdiği "Teknosa ile Mutfak Günleri"nin 30üçüncü durağı İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi oldu.
Ender Saraç'ın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte,kadınlara sağlıklı beslenmenin püf noktaları anlatıldı.


Bu etkinlik Cevahir Alışveriş merkezi içinde Teknosa Exxtra mağazasında halka açık bir şekilde yapıldı.Türkiye'nin önde gelen beslenme uzmanı Ender Saraç'ın yanı sıra ünlü aşçı Başak Sanaç katıldı.
Ünlü aşçı Başak Sanaç,Teknosa mağazasında kurulu mutfağında,Ender Saraç tarafından belirlenen menüdeki yemekleri yaptı.Etkinlikte; fırında kerevizli pancar çorbası,balık köfte, kinoalı tabule ve peynir soslu ananas tatlısı ile kadın tüketicilere sağlıklı ve lezzetli bir ziyafet sunuldu.

Etkinliğe katılanlar,sağlıklı beslenme konusunda Ender Saraç ile sohbet etme imkanı buldu.Ayrıca,çekilişle belirlenen beş kişi Teknosa mutfağında yemek yapma fırsatı yakalayarak,süpriz hediyeler kazandı.

Bu etkinlği hazırlayan Teknosa'ya,Ender Saraç beye ve davet için Sevgili Özlem hanıma teşekkür ediyorum.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme