15 Temmuz 2013 Pazartesi

EKS MUTFAKDA KENWOOD ile RENKLİ MUTFAĞIM ATÖLYESİ ETKİNLİĞİ
EKS MUTFAKDA KENWOOD ile RENKLİ MUTFAĞIM ATÖLYESİ ETKİNLİĞİ

Merhabalar;
Geçtiğimiz hafta Aristo İletişim olarak Kenwood markasının medya ilişkilerini ve kurumsal iletişim danışmanlığı hizmetlerini yürütmekte olan Sevgili Emel Albayrak tarafından gönderilen davet üzerine EKS Mutfakda KENWOOD İLE RENKLİ MUTFAĞIM ATÖLYESİ etkinliğe katıldım.Etkinlik sloganı gibi renkli ve keyifli geçti:)sevgili arkadaşım Yağmur ile birlikte ve Şefimizin yardımı ile Şeftalili Mouse yaptık.Kenwood Titanium mutfak robotu ile mouse hazırlamak çok kolay oldu.Şefimizdende bir püf noktasını öğrenmiş oldum Mouse kuplara dökerken ne kadar yüksekten dökersek o kadar çok köpük köpük olacağını ögrendim.Kenwood'un ürün serisi estetik olarak çok güzel dizayn edilmiş, her birinin marifeti ayrı ayrı ve göz alıcı renklere sahip ben hayran kaldım:)Yaptığımız yemek ve tatlıların lezzetinede diyecek yoktu hepsi birbirinden nefisti.Kenwood ile lezzetli ve keyifli bir gün geçirdim:)
Kenwood olarak bizler 1947 yılından bu yana en son teknolojilere sahip, şık ve verimli mutfak aletleri tasarlamaktan ve üretmekten gurur duyuyoruz.
Yiyecek hazırlama konusunda birer uzman olarak odak noktamız her bir Kenwood ürünün, size kolaylık sağlamanın yanı sıra sizin için sürekli olarak yüksek kaliteli sonuçlar üreterek yemek pişirme keyfinizi arttırmaktır.
Hangi Kenwood ürününü seçerseniz seçin, her seferinde mükemmel yemeği hazırlayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Bırakın ilham gelsin
Her türlü ortam için harika yemekler hazırlayacağınıza duyduğunuz güven ile ürünlerimizin çeşitliliğinin size daha yaratıcı olmak konusunda yardımcı olacağını göreceksiniz.  Her yemeği özel kılmak için yeni fikirler, yeni yemekler ve yeni tarifler keşfedeceksiniz.

Ödül Almış Tasarımlar

Red Dot ve iF ödülleri, en iyi ürün tasarımı için düzenlenen global tasarım yarışmalarıdır.  60 ülkeden toplam 7,000'in üzerinde katılımın gerçekleştiği uluslararası Red Dot tasarım yarışması, dünyadaki en büyük ve en prestijli tasarım yarışmalarının başında gelmektedir.
Ödül ise, tasarım ve ticari açıdan en iyilerin yer aldığı bir kulübe üyelik gibi adeta bir kalite mührü kabul edilmektedir. iF ödülü ilk defa 1953 yılında verilmiştir ve o zamandan beri olağanüstü tasarımlar için en kalıcı ve prestijli bir gösterge olmaya devam etmiştir.
Kenwood ayrıca, birinci sınıf ürünlerin ödüllendirildiği Plus X yarışmasında da başarılı olmuştur. Yenilik, tasarım, kullanım kolaylığı, ergonomi ve ekoloji dallarında ödül alan ürünler 'yenilikçi güçlerini, mükemmel tasarımlarını, üstün kullanım kolaylıklarını, ekolojik açıdan anlamlı verimliliklerini ve iyi tasarlanmış ergonomilerini' sergilemektedir.
Kenwood'un bu tür yarışmalardaki devam eden başarısı yüksek kaliteli tasarımlarının birer kanıtıdır.
Kalite
Dayanıklı
KENWOOD ürün performansı ve malzeme kalitesi ürünlerin uzun ömürlü olmalarını ve sizi yarı yolda bırakmamalarını sağlamaktadır.

Yenilik
Know-how
Yiyecek hazırlama alanında gereken teknoloji ve becerilere odaklı 60 yıllık tecrübe KENWOOD için rakipsiz bir temel yetkinlik oluşturmuştur.

Tasarım
Sade
KENWOOD ürünleri, klasik çizgiler içeren, moda trendlerinden bağımsız sade tasarımlara sahiptir. Bu şekilde zamana karşı ayakta kalmalarını sağlayan görüntüleri üstün dayanıklılıklarını da vurgulamaktadır.Doğrama, dilimleme, rendeleme, kıyma yapma, çırpma, karıştırma, öğütme, blender ve sıkma gibi birden fazla aparatıyla size profesyonel bir yemek yapma olanağı sağlar.

Bütün kenwood Titanium Major Mutfak Şeflerinde istediğiniz zaman aile boyu yemekler yapmanıza yardımcı olur ve bütün aparatları bulaşık makinesinde yıkanabilir. Tamamen metal gövde, kontrol bölümü ve paslanmaz çelik başlık kaldırma bölümü aparatlarıyla birlikte sağlam, güçlü ve uzun ömürlüdür. Motor yapısı sayesinde yavaş, hızlı ve yüksek hızda kullanılabilecek bütün aparatları kullanabilirsiniz.


ŞEFTALİ MOUSSE
ÇİKOLATALI KEK TOPLARICUP CHEESECAKE


RENKLİ PROFİTEROLLER
ACILI EZMEAYRAN [SALATALIK SUYU İLE]EV YAPIMI TAZE ERİŞTE [CEVİZ VE EKŞİ PEYNİR İLE]

BU ETKİNLİKTE EMEĞİ GEÇEN KENWOOD,ARİSTON AİLESİNE,EKS MUTFAK VE DEĞERLİ ŞEFLERİMİZE AYRI AYRI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.Ayrıca bu şık hediyem içinde teşekkür ederim.

www.kenwood.com.tr


2 yorum:

  1. Canım o gün iyi ki gördüm seni... Seninle birlikte workshop yapmak çok güzel oldu. :)) Tekrarını diliyorum. Sevgiler. Öptüm...

    YanıtlayınSil
  2. Yağmurum canımm hoş geldin:)bende çok sevindim o gün seni gördüğüme seninle birlikte çalışmak çokk güzeldi daha öncede beraber olmuştuk keyif aldım. inşş tekrarı olur. öpüyorum senii:)

    YanıtlayınSil