20 Mayıs 2014 Salı

FAVOREAT BLOGGER BULUŞMASI
FAVOREAT BLOGGER BULUŞMASI
Geçtiğimiz hafta Sevgili arkadaşlarım Gönül ve özlemden aldığım davet ile sponsorluğunu Favoreat'ın üstlendiği Bridge restaurantta düzenlenen bruncha buluşmasına katıldım.Bu arada anneler gününüde kutlamış olduk:)Blogger arkadaşlarımın yaptıkları birbirinde nefis lezzetleri tadıp sohbet ederek keyifli saatler geçirdim. Sevgili Verda hanım bizlere Favoreatın içeriğinden bahsetti bende sizlerle paylaşmak istiyorum.

Favoreat.com, yemek yapma tutkusu, yeteneği olanları sağlıklı, uygun fiyatlı, çeşitli ihtiyaçlara yönelik, kolay ulaşılabilir yemek arayanlar ile buluşturan bir sosyal ağdır. Favoreat.com, yurdumuzun dört bir yanından insanların, leziz yemeklerini, yemek tariflerini, yemek konusundaki deneyim ve bilgilerini paylaşabilecekleri, sattıkları yemeklerden gelir elde edebilecekleri, yemek yapmaya zamanı olmayanlara ise zaman kazandırmayı ve bu kişilerin yeni dostluklar kurabilecekleri, yemek hakkındaki tutkularını paylaşabilecekleri bir online topluluk.yemek ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızın bir arada bulunduğu Profeat bölümü de yer alıyor.

Bu bölümde yemek kurslarından, çeşitli mutfak eşyalarına, cafe ve restoranlardan Türkiye’nin dört bir yanından çeşitli yiyecek ürünlerinin bulunduğu gurme bölümüne kadar aradığınız birçok kategoriyi bulabileceksiniz.Üstelik pay pal güvenli ödeme şekli ile yapacaksınız.


Bu keyifli günde güler yüzlü evsahipliğinden dolayı Favoreat.com'a,Sevgili arkadaşlarım Gönül ve Özleme emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.Sevgilerimle...

www.favoreat.com

www.yorsan.com.trwww.unilever.com.trwww.muratbey.com.tr

Bu buluşmaya sponsor olan firmalara teşekkür ederim.

www.unilever.com.tr

www.muratbey.com.tr

www.yorsan.com.trHiç yorum yok:

Yorum Gönderme