7 Mayıs 2014 Çarşamba

Vestel, MixaGo ile hafif ve lezzetli beslenmenin sırlarını paylaştıVestel, MixaGo ile hafif ve lezzetli beslenmenin sırlarını paylaştı 

Yemek bloggerları, Şef Eyüp Kemal Sevinç 'in yeni Mix&Go tarifleri Ile kendi içeceklerini hazırladılar. 


Merhabalar;
Geçtiğimiz hafta VESTEL iletişim danışmanı Hatice Kayrak ve sevgili arkadaşım Filiz Çatalkaya Orhandan aldığım davet üzerine keyifli bir etkinliğe katıldım.
Ev sahipliğini Sapphir'de EKS Mutfak Atölyesi'nde Şefimiz Eyüp Kemal Sevinç ile birlikte Vestel Kategori Pazarlama Müdürü İrem Ünal Karagözoğlu yaptı.
Şefimizden bu ürün ile neler yapabileceğimiz hakkında pratik bilgiler aldık.Kullanımı pratik,kolay taşınabilir,makinede yıkanabilir.Özellikle bebeği olan anneler için çok ideal haşlanmış sebzeleri MİX&GO ile karıştırıp sebze çorbası,çeşitli mevyelerle kokteyl,yazın soğuk içecekler,meyveleri püre haline getirebilirsiniz kısacası marifetleri saymakla bitmiyor.Pratik kullanımından dolayı ben bu ürünü çok sevdim kesinlikle her mutfakda olmalı diyorum ve MİX&GO ile hazırladığımız içecek tariflerini sizinle paylaşmak istiyorum. Sevgiyle sağlıcakla kalın...


Bu keyifli etkiliğe nazik davetlerinden dolayı Vestel iletişim danışmanı Hatice Kayrak'a,sevgili arkadaşım Filiz Çatalkaya'ya ve ev sahipliğini üstlenen bizleri en güzel şekilde misafir eden Şefimiz Eyüp bey'e, Kategori Pazarlama müdürü İrem Ünal Karagözoglu'na ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.


İkincisi Vestel'in sponsor olduğu Sapphire EKS Mutlak Atölyesi'nde düzenlenen "Hafif ve Leziz Beslenme Sırları" atölyesi Şef Eyüp Kemal'in tarifleri ve bloggerların katılımıyla yapıldı. Vestel'in yeni blenderi Mix&Go ile birbirinden hafif ve leziz içeceklerin hazırlandığı atölyede yeni beslenme trend "yemek yerine içecek" hakkında da tüyolar verildi. Tek tuşla sağlıklı ve leziz içecekleri anında hazır eden Mix&Go, taşınabilir karıştırma şişeleri ve buz kırma özelliği ile dikkat çekti. 
Vestel "Hafif ve Leziz Beslenme Sinan" atölyelerini ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç'in ev sahiptiğinde Sapphire EKS Mutfak Atölyesine taşıdı. Şef Eyüp Kemal'in yeni sağlıklı ve besleyici içecek tarıflerini bloggerlarla paylaştığı ve Vesterin küçük ev aletleri serisinin göz bebeği MixaGo'nun tezgahta başrolü üstlendiği atölyenin ev sahipliğini Vestel kategori Pazarlama Müdürü irem Ünal Karagözoğlu yaptı.
"Önce koy karıştır, sonra al dolaştırn sloganıyla Vestel mağazalarındaki yerini alan Mix&GQ blenderların başta kadınlar ve sporcular olmak üzere herkes tarafından büyük beğeniyle karşılandığını belırten Vestel Kategori Pazarlama Müdürü irem ünal Karagözoğlu şunları ifade etti: 
"Şehir hayatının stresine karşı insanların sağlıklı beslenmeye ve spora verdikleri önem de giderek artıyor. Mix&Go, yoğun yaşam temposu içinde, sağlığını koruyan ve formuna özen gösterenlerin kısa sürede vazgeçilmez' oldu. Vestel küçük ev aletleri serisinin göz bebeği Mix&Go sayesinde hem tek tuşla sağlıklı ve leziz içecekler hazırlayabiliyor hem de taşıma kaplarıyla gittiğiniz her yere hazırladığım içecekleri götürebiliyorsunuz. 


MixaGo "yemek yerine içecek" trendine ayak uyduruyor 
Eyüp Kemal Sevinç in yönetiminde hafif ve lezzetli içeceklerini hazırlayan bloggerlar , atölyede "yemek yerine içecek" adı verilen yeni trendin incelikleri hakkında da bilgi sahibi oldu. 
Vestel In Mix&Go blenderlarının "yemek yerine içecek" trendi için son derece uygun ürünler olduğunu söyleyen Sevinç, sağlıklı bır şekilde kilo verip form korumak isteyen herkesin bu trende ayak uydurması gerektiğini belirtti. Şef Eyüp Kemal, hızlı şehir hayatı Için sağlıklı beslenmek isteyenlerin ilk tercihi olan "yemek yerine içecek" konseptini uygulamanın Mix&Goinun pratik kullanımıyla çok kolay olduğunu da sözlerine ekledi. 
Buz kırma özelliğlyle dikkat çeken Vestel Mix&Go blenderlar bulaşık makinesinde yıkanabilir kariştırma şişeleri ve paslanmaz çelik bıçaklarlyla da göz doldurdu. Meyveli süt, ayran, smoothie ve buzlu kahve gibi içecekleri sadece tek tuşla pratik bir şekilde hazirlayabilen Mıx&Go blenderlar, turuncu, yeşil ve kırmızı renk seçeneklerıyie tüm mutfakları renklendiriyor. 

Şef Eyüp Kemal Sevinç' ten "Öğün yerine geçecek içecekler"

SABAH ENERJİSİ [ 2 Kişilik ]  

MALZEMELER 
1 kase kırık buz 
1 adet şeftali  1 adet armut
 1 adet yeşil elma 
 1 yemek kaşığı bal 
 1/2 su bardağı şeftali suyu 

Yapılışı
 Armut ve şeftaliyi soyup çekirdeklerinı çıkartın. Armut ve şeftalıyi doğrayın. Mix&GO'nun içine kırık buz, doğranmış armut, doğranmış şeftali, doğranmış yeşil elma, bal ve şeftali suyunu koyun. MiXaGO'yu çalıştırın. 15 saniye sonunda SABAH ENERJİ niz hazır.GÜN ARASI ATIŞTIRMALIĞI [2 Kişilik] 

MALZEMELER 
 1/2 su bardağı yulaf ezmesi 
 2 adet kuru kayısı 
 1/4 çay kaşığı tarçın •
1 adet yeşil elma 
 1 yemek kaşığı bal 
1 kutu probiyotik yoğurt 

Yapılışı
 Elmalan küp küp doğrayın. Kayısıları da küp küp doğrayın. MıxaGO'nun içine tüm malzemeyi koyup çalıştırın. 20 saniye sonunda GÜN ARASI ATIŞTIRMALIĞInızı keyifle tüketebilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme